Hakkımızda

5 yıl reklam ve masaüstü yayıncılık alanında deneyim kazandıktan sonra 12 yılı aşkın süredir de “internet hizmetleri” sektöründe kurumsal olarak hizmet veriyoruz. Bu süre içerisinde internet ve multimedya uygulamaları alanında birçok ürün meydana getirip yüzlerce müşteriye ulaştık. Her müşteri bize, memnuniyetiyle yeni müşteriler kazandırdı. İşimizi iyi yapmanın sonuçları yeni atılımları gerekli kılmaya başladı.

Başta Türkçe olmak üzere, İngilizce, Almanca ve Arapça web siteleri, online katalog, tanıtım CD’si ve benzeri multimedya ürünleri yapıyoruz. Şimdiye kadar özellikle bir dil üzerine yoğunlaşmaktan ziyade, ne talep edilirse onu yaptık.

Son yıllardaki gelişmeler, Türkiye için Arap ülkelerinin ve Arapçanın önemini arttırdı. Ortadoğu ve Afrika pazarlarına giren Türk firmalarının ve Türkiye’ye gelen Arap firmaların sayısı hiç olmadığı kadar çoğaldı. Bu durum, Arapça tanıtım içeriklerine ihtiyacı da doğal olarak doğurdu. Bu açığı kapatmak için zaten elimizde olan imkanları, ihtiyacı olan firmalara organize olarak sunmak için “Arapcasite.com”u kurduk.

Akademik düzeyde Arapça bilen ve Türkçeye de bir o kadar hakim arkadaşlarımızın çevirileriyle, bizim teknik yeterliliğimiz birleşince ortaya kusursuz bir hizmet altyapısı çıkmış oldu.

Gerektiğinde anlaşmalı olduğumuz yeminli tercümanlarla da hizmet verebiliyoruz. Konu Arapça ise, ihtiyacınızı tam olarak karşılayacak noktadasınız…