Arapça Site Yapımı

Ortadoğu ve Afrika ülkeleriyle iş yapıyorsanız ve yeni müşterilere ihtiyacınız varsa kurumsal bir web sitesine sahip olmanız kesinlikle şarttır. Yeni müşteriler sizi web sitenizden tanıyacak ve ona göre sizi değerlendirecektir. Büyük ölçekte bir firma olabilirsiniz ama web siteniz sizi ifade etmiyorsa, uzaktaki potansiyel müşteriyi kaçırma olasılığınız vardır. Küçük bir firma olabilirsiniz ama öyle bir web sitesi hazırlatırsınız ki, holding ölçeğinde dikkate alınırsınız. Web siteniz dış dünyadaki vitrininizdir.

Web sitenizi içerik ve görsel olarak çok iyi hazırlattınız ama yetmiyor. Türkçe konuşmayan ülkelerle iş yapıyorsanız bir de İngilizce versiyonunu hazırlatmanız gerekiyor. Arapça konuşan ülkelerle iş yapıyorsanız veya Arapça konuşan müşterileriniz varsa bir de Arapça versiyon hazırlatmanız size fazladan daha çok iş yapma imkanı sağlayacaktır.

Biliyoruz ki, bir kişi yabancı bir web sitesinde kendi dilini gördüğü zaman mutlu oluyor, web site sahibi kişi, kurum veya firmaya bilinçaltında sempati duymaya başlıyor. Bunu kendinizden de bilirsiniz; yabancı bir web sitesinin Türkçe bölümü varsa kendimizi daha rahat hissediyoruz. Web site sahibi kuruluşun bize önem verdiğini düşünerek en azından saygı duymaya başlıyoruz.

Dış ticaret, lojistik, denizcilik, turizm acentesi, otel ve benzeri ticari kuruluşlar, oda, dernek gibi sivil toplum ve kamu kuruluşları gibi Arapça siteye ihtiyacı olan tüm kurum-kuruluşlara “Arapça Web Sitesi” yapabiliriz.

Web sitenize yaptıracağınız Arapça bölüm size küçük bir maliyete mal olur ve karşılığını fazlasıyla alırsınız. Denemek için “İLETİŞİM” bölümünden formumuzu doldurun ve size vereceğimiz teklifimize bir bakın. Verdiğiniz bilgiler ışığında mevcut web sitenizi inceler ve size rapor teklifimizi sunarız. Denemekten zarar gelmez…

“Gelen teklif düşündüğünüzden çok daha uygun olacaktır.”